• Yeni üyelerimize anında indirim kuponu hediye edilecektir!

En iyi Pointer Modelleri 2023

muyazit

Mümin Bayazıt
Yönetici

blog_pointereniyi.jpg

En iyi pointer dedektör modellerini merak ediyor musunuz?​

Vazgeçilmez haline gelen Pointer dedektör modelleri bir nokta atışı sağlar. Hazinenizi kazmak söz konusu olduğunda bir dünya fark yaratacaktır. Bir metal dedektörü olarak, yanınızda bulundurmanız gereken birçok araç vardır ve listenin başında bir Pointer dedektör bulunur. Metal dedektörünüzü kullandığınızı hayal edin ve samanlıkta iğne bulduğunuz konusunda sizi uyarır. Elbette, iğnenin bulunduğu genel alanı bir şekilde bulabilirsiniz, ancak bir Pointer dedektör kullanmak onu çok küçük bir alana daraltmanıza yardımcı olacaktır. Metal aramaya ilk başladığımda sadece küçük bir küreğim ve dedektörüm vardı ve keşiflerimin daraltılması çok daha uzun sürdü. Ne yazık ki, bazen dedektörümün keşfettiklerini bulamadığım için aramayı tamamen bırakmak zorunda kaldım. Artık bir pointer dedektör kullandığım için, kazdığım bir çukuru asla bir nesneyi kurtarmadan bırakmıyorum.

Hazinelerinizi kurtarmak için metal dedektörünüze X miktarda para harcadınız, şimdi bir sonraki adımı atın ve bir pointer dedektör ‘e yatırım yapın. Bunu yapmazsanız, dedektörünüzün size ne gösterdiğini bazen bulamazsınız. Madeni para, kalıntı, altın, gümüş ve çok daha fazlasını bulma fırsatını kaçırabilirsiniz. Pointer dedektör bildiğimiz metal dedektörlere benzemez, büyük fark vardır. Dedektörler yerin derinliklerinde hedeflenen alanı bulmanıza yardımcı olur, pointer dedektör ise zeminde derine inmeyecek, ancak hedefi bir santimetreden daha az bir mesafede bulacaktır.

Dışarıda pek çok iyi pointer’ler var ve internette arama yaparak onlar hakkında tonlarca bilgi bulabilirsiniz. Satışlar ve müşteri incelemeleri ile hangi markaların ve hangi modellerin en popüler olduğu konusunda sizi doğru yönde “işaret ederek” yardımcı olmak istiyorum.

En iyi Pointer Dedektör Modelleri​

Sizin için Hobitec şirketinin uzmanları ile piyasadaki en iyi pointer dedektör ürünlerini inceledik ve en zor koşullarda denedik. Su altı ve derinlik testleri dahil, sizlere şu an türkiye topraklarında çalışan en iyi pointer dedektör modellerini açıklıyoruz. Ayrıca, uzmanların tüm pointer dedektör seçeneklerine Mağaza sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
  1. XP MI-6 POINTER
  2. GARRETT PRO POINTER AT
  3. QUEST XPOINTER MAX
  4. MINELAB PRO FIND 35
  5. NOKTA POINTER

Pointer Derinlik Testi Videosu

 
Geri
Üst